Ngjarje tragjike/ Solli në jetë fëmijën e parë, vdes 20-vjeçarja pas lindjes

Kliko per me shume info

Një 20-vjeçare me inicialet G.P. ka ndërruar ditën e sotme, 20 ditë pas lindjes së fëmijës së saj të parë.

Ngjarja ka ndodhur në Korçë dhe familjarët akuzojnë mjekët e spitalit rajonal.

Kliko per me shume info

Sipas familjarëve të 20-vjeçares, mjekët janë treguar të pakujdesshëm në mjekimin e vajzës dhe kjo sipas tyre është shkaku që çoi në vdekjen e nënës së re.
Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e ngjarjes.es 20-vjeçarja pas lindjes

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.