Ngjarje e rëndë në Cërrik, gjendet i vetëvarur 50-vjecari

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Cërrikut ku një shtetas është vetëvarur në kasollen e bagëtive.

Policia informoi se më datë 26.11.2017 në fshatin Xibrakë, Njësia Administrative Shalës Cërrik është konstatuar nga familjarët i vetëvarur në kasollen e banesës shtetasi A.R., 50 vjeç.

Kliko per me shume info

Nga veprimet e para hetimore nuk u konstatuan dëmtime apo shenja dhune në trup.

Policia po kryen veprimet hetimore dhe proçeduriale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.