Ngjarja me gazetarët, Rama i ironizon: Bojkoti, i pamundur, pa mua s’ushqeheni

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama ka rikthyer sërish në vëmendjen ngjarjen e ndodhur me gazetarët, ku ofendoi rëndë këta të fundit.

Teksa prezantonte të gjithë Prefektët e rinj, ai iu drejtua gazetarëve referuar deklaratëve të tyre për bojkot.

Kliko per me shume info

“Pra, ju jeni në punë nuk jeni në bojkot, bojkoti është i pamundur se pa mua nuk ushqeheni dot” u shpreh Rama.

Episodi i pak ditëve më parë solli reagime të shumta, jo vetëm në Shqipëri dhe nga opozita.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.