Në muajin e pestë të shtatzënisë, ja si duket Floriana Garo

Kliko per me shume info

Moderatorja e njohur Floriana Garo po shijon një periudhë të bukur në jetën e saj. Ajo së shpejti do të bëhet nënë e një vajze. Garo është zhvendosur në Gjenevë, për të jetuar me partnerin e saj.

Çifti do të bëhen së shpejti prindër dhe me siguri janë shumë të entuziazmuar. Gjithsesi, Floriana edhe pse në muajin e pestë të shtatzënisë, merr pjesë në festa të ndryshme, apo është aktive.

Kliko per me shume info

Në festën e Pavarësisë së Shqipërisë, Floriana është shfaqur me fustan të kuq të fryrë por që i shkon tepër me pamjen e saj aktuale. Moderatorja është rrumbullakosur paksa dhe duket tepër e ëmbël në muajin e pestë të shtatzanisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.