Në ditën e flamurit Morena ekspozon vetëm të pasmet

Kliko per me shume info

Morena Taraku është modelja dhe këngëtarja e njohur nga Kosova e cila shquhet për pamjen e saj ka mahnitur me fotografin e fundit

Ajo ka publikuar një fotografi ku ne pah i ka ve te pasmet e saja bombastike.

Kliko per me shume info

Morena ne çdo postim komentohet shume për stilin e saj,

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.