Ndoka-socialistëve: Sulmit i përgjigjemi me sulm!

Kliko per me shume info

 

Përmes një statusi në FB, Ndoka ju ka kërkuar socialistëve që të mos sillen si komunistët ku çdo sulmi i përgjigjeshin me sulm.

Kliko per me shume info

Ja postimi i Ndokës:

Komunistët vazhdojnë me të njëjtin sllogan: “Sulmit t’i përgjigjemi me sulm”!

Basha e Opozita po i akuzon çdo ditë ministrat, deputetët e kryetarët e bashkive të rilindjes, si të lidhur me grupet kriminale dhe të përfshirë në trafikimin e drogës!

Balla, me porosi të kryetarit, akuzon Bashën se ka firmosur marrëveshje me kompaninë amerikane për zgjedhjet!

Opozita – sulm grupeve kriminale e drogës!

Rilindja – sulm Opozitës dhe SHBA-ve!

O komunista, përgjigjuni; pastaj sulmoni!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.