Vdekja e Toto Riina, ish-deputeti i PS “ngushëllon” Tahirin: Sajmir, mos u mërzit!

Kliko per me shume info

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Eduart Ndocaj, ka ironizuar ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri me një postim në rrjetet sociale.

Deputeti “kaubojs” në një foto të postuar në Instagram, tregon Tahirin pranë arkivolit, të Toto Riina-s, ish-bosit të organizatës mafioze në Itali, Cosa Nostra.

Kliko per me shume info

Në fakt ajo është një fotomontazh, dhe poshtë saj, Ndocaj shkruan: “Ngushellime Sajmir, mos u mërzit”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.