A u nda me Ben Blushin? Flet Mimoza Hafizi: Ju tregoj si qëndron e vërteta

Mimoza Hafizi, bashkëthemeluesja e LIBRA-s i ka dhënë lamtumirën Ben Blushit. Në një prononcim për “BalkanWeb” zonja Hafizi nuk do të komentojë e-mailet e publikuara në media ku Blushi e tejkalonte etikën, i uronte pleqëri të mbarë, dhe e quante hileqare, por shprehet se e gjithçka ka ndodhur i ka krijuar asaj një stres të madh.

Teksa bëhej gati për të hyrë në auditor, zonja Hafizi kërkoi qetësi për të tejkaluar këtë situatë.

LEXO EDHE:  Paralajmëron Bushati: Ja çfarë do bëj me Ramën javën tjetër
Kliko per me shume info

“Jam shumë e lodhur dhe shumë e rënduar psikologjikisht. Në këto momonte kam nevojë për qetësi”,- u shpreh ajo.

Shkak për konfliktet që çuan deri në ndarjen e tyre mësohet të jetë bërë propozimi i Hafizit në statut, që LIBRA të ketë dy krerë partie, gjë që ka prekur interesat e Blushit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here