Naim Abazi mbledh rreth vetës shumë fëmijë për 28 nëntor

Kliko per me shume info

Naim Abazi përveç që është një këngëtar mjaft i dashur për publikun, ai e ka dëshmuar vetën edhe si moderator.

Emisioni i tij tashmë që është bërë mjaftë i njohur dhe i dashur nga fansat e këngëtarit Abazi, për nder të festës së flamurit kombëtar 28 nëntorit, ka marr ngjyrat kuq e zi.

Kliko per me shume info

E krejt kjo e merr edhe një hijeshi më të mirë, kur vet moderatori i këtij emisioni Naim Abazi këndon për këtë ditë të madhe të cilën e feston çdo shqiptar.

Në një video të po këtij emisioni shihet Naimi tek sa këndon njërën ndër këngët e tij për 28 nëntor, e aty shihen shumë fëmijë për-rreth tij duke e shoqëruar këngëtarin.

Vërtet kjo pamje është shumë mahnitëse, ja shikojeni edhe ju sa bukur duket studio e “Odeon” me plot ngjyra kuq e zi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.