Mr.Bean, baba në moshën 62 vjeç

Rowan Atkinson, aktori i njohur i “Mr. Bean-it”po pret të bëhet baba për herë të tretë në moshën 62-vjeçare.

Komediani i njohur është prej kohësh në lidhje me partneren Louise Ford, 33 vjeçe, dhe sipas “Sunday People” ajo është në pritje të ëmbël.

Kliko per me shume info

Atkinson ka tashmë dy fëmijë të rritur, Ben-in 23 vjeç dhe Lily-n, 21, nga një martesë e mëparshme me Sunetra Sastry-n.Louise është fotografuar me një bark të rrumbullakosur gjatë një udhëtimi në Londër për shopping.

Sipas burimit, ata janë shumë të lumtur dhe po përjetojnë një prej kohëve më të bukura të jetës së tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.