Mozzik kapet mat në mes të Prishtinës me Loredana (FOTO)

Kliko per me shume info

Kamera e emisionit ‘Mirage’ në prapaskenat e koncertit ‘Thank You USA’ ka kapur ‘mat’ çiftin.

Mozzik dhe Loredana Zefi shpesh janë komentuar për lidhjen e tyre, krizën dhe ribashkimin.

Ata janë një nga çiftet më të përfolura në showbizin shqiptar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.