Mot i keq/ Aksident në rrugën Elbasan-Librazhd

Kliko per me shume info

Mesditën e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Xibrakë, Elbasan.

Kliko per me shume info

Një automjet me targa AA 457 NJ ka dalë nga rruga dhe është kthyer përmbys.

Sipas informacione paraprake, të marra në mënyrë jo zyrtare, drejtuesi i mjetit ka pësuar dëmtime të lehta. Si pasojë e këtij aksidenti ka pasur edhe trafik të rënduar në këtë vend kalimi.

 

Mendohet se shkak i aksidentit ka qenë rrëshkitja nga moti me lagështirë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.