Mos kujtoni se Capital T ka harruar të urojë festën

Kliko per me shume info

Ndonëse jo në fillim të ditës edhe reperi i njohur Capital T ka uruar për festën e 28 Nëntorit.

‘Mos menut qe harrova me uru 28 nëntorin ? / URIME pritshim edhe shumë tjerë bashkë’ ka shkruar Capo në foton që ka publikuar në Instagram.

Kliko per me shume info

Ndryshe, reperi këtë vit që po e lëmë pas ka sjellë prurje të reja dhe ka pasur një axhendë super të ngjeshur me mbrëmje e koncerte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.