VIDEO/ Momenti i frikshëm kur vajza sulmohet nga krokodili

Kliko per me shume info

Një vajzë 24-vjeçare është sulmuar nga një krokodil teksa po ecte buzë detit.

Krokodili u shfaq papritur dhe kafshoi vajzën në këmbën e majtë.

Kliko per me shume info

Vajza nga Britania e Madhe, Ally Bullifent u dërgua në spital për t’u mjekuar dhe fatmirësisht nuk pati probleme serioze./LAJMIFUNDIT.AL/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.