Momenti i tmerrshëm, avioni goditet nga rrufeja sapo lë aeroportin

Ky është momenti i tmerrshëm, kur një aeroplan është goditur nga rrufeja, pasi ka lënë aeroportin.

Avioni i pasagjerëve të KLM u filmua në ajër në një ditë me re në aeroportin e Amsterdamit.

Kliko per me shume info

Aeroplani u filmua duke vozitur në pistë dhe duke u përgatitur për të nisur udhëtimin e tij pa asnjë problem.

Aeroplani u kontrollua pëepara dhe u nis në qiell gjatë fluturimit rutinë.

LEXO EDHE:  HOROSKOPI për ditën e sotme/ E enjte 19 PRILL 2018

Por, ndërsa avioni filloi të udhëtonte në retë e dendura, më sipër, kishte një dritë të papritur.

Rrufeja goditi pjesën e përparme të avionit përpara se të kalonte përmes trupit të avionit dhe të dilte nga krahët./Lajmifundit.al

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here