Video/ Shikoni çfarë nxjerr mjeku në Tiranë nga veshi i kësaj vajze

Kliko per me shume info

Një video e publikuar nga një mjek në Tiranë po bën xhiro në internet.

Teksa ka publikuar videon, ku tregon se cfarë ka nxjerrë nga veshi i një vajze, mjeku bën thirrje për kujdes.

Kliko per me shume info

Postimi i mjekut

Nga cikli surpriza gjate punes (ne vjeshte kesaj here 😉)… thesare nga kanali i veshit… 😉
p.s mos e kruani veshin kurre ne brendesi pasi eshte shume delikat dhe mund ta demtoni!

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.