Miriam Cani dhe Marina Vjollca janë mike? Ja komentet që shkëmbejnë me njëra-tjetrën

Kliko per me shume info

Moderatorja e njohur Marina Vjollca sapo ka nisur rrugetimin e saj në televizionin Klan si moderatore e spektaklit “C’est la Vie” dhe urimet edhe këshillat kanë qenë të shumta.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto teksa shihet në prova për mbremjen e dytë të spektaklit dhe në komente bie në sy edhe shkrimi i këngëtares së njohur, Miriam Cani. Ajo shprehet shumë e lumtur për Marinën teksa i bën këtë koment.

Kliko per me shume info

“Marina zemër..të kam ndjekur të dielën dhe më kë pëlqyer shuuumë. Jo vetëm yll e bukur..por super e kompletuar. Bravo zemer. Uroj të të shkoj sa më mbare. Të përqafoj”

Edhe moderatorja i është përgjigjur me përzemërsi duke i thënë se ndihet shumë e lumtur për komentin e Miriamit dhe e falenderon shumë për fjalët e bukura.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.