Miranda Kerr dhe themeluesi i Snapchat në pritje të një fëmije

Vetëm pak muaj nga kurorëzimi i dashurisë së tyre me martesë, Miranda Kerr dhe Evan Spiegel janë në pritje të fëmijës së parë.

Kliko per me shume info

Miranda dhe Evan presin me padurim anëtarin më të ri të familjes, tha një zëdhënës i Kerr. Ish-modelja e Victoria’s Secret u njoh në vitin 2015 me bashkëshortin e saj, bashkëthemeluesin e rrjetit social Snapchat. Ajo është 34-vjeçe, ai 27, të dy janë një prej çifteve më të përfolur në mediat rozë.

LEXO EDHE:  Krahu i djathtë i nxjerr Trump të palarat: Ja ç'i tha Putin për prostitutat ruse. Në një hotel ai dhe...

Për supermodelen australiane ky është fëmija i dytë, pas djalit 6-vjeçar Flynn, fryt i martesës së parë me aktorin Orlando Bloom, me të cilin Miranda ruan një marrëdhënie të mirë edhe pas divorcit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here