Burg mësueses, u ofronte nxënësve nota të mira në këmbim të seksit

Kliko per me shume info

Një mësuese po përballet me burgun, pasi i detyroi nxënësit të bëjnë seks me të në shkëmbim të notave të mira.

Yokasta M, 40-vjeçe kërcënonte nxënësit që të bënin seks me nxënësit dhe më pas do iu vendoste nota të mira.

Kliko per me shume info

Ngjarja ndodhi në një shkollë në Kolumbi, raportojnë mediat e huaja. Ka qenë babai i një prej nxënësve

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.