“Meshkujt shqiptarë nuk dinë të bëjnë seks! Nuk ka nevojë ti kesh në shtrat”

Kliko per me shume info

“Nuk ka nevojë të bësh seks për të kuptuar paaftësinë e meshkujve në shtrat”.

Kjo deklarate pikante e gazetares shqiptare ka bere xhiron e rrjeteve sociale.

Kliko per me shume info

Behet fjale per Zhaklin Lekatarin, e cila prej disa muajsh tashmë, ka hapur një portal të sajin ku nuk përdor fare filtra, kur është puna për të thënë të vërtetën që mendon.

“Meshkujt në Shqipëri janë shumë të kompleksuar dhe në përgjithësi, nuk dinë të bëjnë seks.
Nuk ka nevojë të bësh seks për të kuptuar paaftësinë e meshkujve në shtrat.

Gjithçka e tyre, frikërat e paranojat e brendshme, ato që kanë në kokë, reflektohen në sjelljet e tyre kompleksive.

Një njeri i pasigurt me veten nuk ka asnjë mundësi që të jetë i sigurt në marrëdhënien me tjetrin, as në shtrat

Dëgjoj gjithnjë e më shumë femra të ankohen për këtë.

Këto që them apo temat që trajtoj në blogun tim, nuk janë vetëm nga vëzhgimet apo përvojat e mia”, tha ajo per pikante

2 COMMENTS

 1. Hej ma zot ma keq.
  Po me pas thane se nuk dijne te bejne politik shum takord.
  Me pas thane se nuk i dijne ti radhitin germat e alfbetit edhe kisha besu.
  Po me i akuzu shqiptaret se nuk dijne te bejne sex ,eshte si me i akuzu e me u thene se nuk jane kriminel.
  Po a mund me na e sqaru kjo shpirtezeza se cilat kritere e karakterizojne nje sex si te mire e cilat te keq.
  A mos erdhen jashtetoksoret me ua be femijet ketyre shqiptareve a? A pa sex u bekan kalamajt oj tutkune a?
  Budallalleku nuk ka brire.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.