Melania pregatitet për festat e fundivitit, ja atmosfera në “Shtëpinë e Bardhë”

Kliko per me shume info

Festat e fundvitit erdhën dhe në çdo lagje, qytet të Shqipërisë por dhe jashtë vendit po ndihet atmosfera.

Zonja e parë Melania Trump ka publikuar një video teksa tregon atmosferën e magjishme që ka organizuar brenda “Shtëpisë së Bardhë”.

Kliko per me shume info

Siç vihet re në videon e shpërndarë nga ambasada amerikane edhe detajet më të vogla janë kuruar dhe kanë sjellë një atmosferë të veçantë, ashtu siç do e donim të gjithë nëpër shtëpitë tona.

Christmas at the White House 2017

The decorations are up! The White House is ready to celebrate! Wishing you a Merry Christmas and joyous holiday season!

Posted by First Lady Melania Trump on Montag, 27. November 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.