Media pranë Ramës: Dje donin të ekzekutonin kryeministrin, aksidenti nuk është aspak rastësi

Kliko per me shume info

Një gazetë pranë Edi Ramës dhe Samir Tahirit ka hedhur dyshime në lidhje me aksidentin e ndodhur me eskortën e kryeministrit.

Sipas kësaj gazete, që ka bërë edhe një artikull ku hedh dyshime se ka rastësi të çuditshme pasi po i njëjti person ka bërë para pak ditësh një këngë kundër Ramës.

Kliko per me shume info

Sipas gazetës ky person ka dashur të ekzekutojë kryeministrin në një aksident kamikaz, prandaj po mbahet ne burg.

Madje kishte bërë edhe këngë ku i uronte Ramës vdekjen. Por nisur nga rrethanat e ngjarjes dhe logjika e gazetës së Rames dhe Tahirit, duket që eskorta e Ramës paska dashtë të vrasë autorin e këngës, “Edi o Edi, mallist prej vërteti”!

Shikoni deri ku shkon fantazia e këtyre mediave të kapura vetëm e vetëm për të justifikuar arrestimin e një të aksidentuari nga eskorta e kryeministrit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.