“Me zë dhe figurë”, Saimir Tahiri: S’kam pasur kurrë skaf

Kliko per me shume info

 

 

Kliko per me shume info

 

“Me zë dhe figurë”, Saimir Tahiri: S’kam pasur kurrë skaf

Pasi u gjetën patentat e drejtimit të skafit nga ana e ish- ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, në automjetin e biznesmenit Orest Sota, pyetja që shtrohet është ka pasur apo jo deputeti mjet lundrues.

Ditën që prokuroria i kërkoi kuvendit “kokën” e tij Tahiri doli në emisionin “Opinion” dhe e mohoi të kishte një mjet lundrues.

Ish- kryeministri Sali Berisha e risjell deklarimin e Tahirit.

Reagimi

Ja si mashtron lundertari me dy gjemi Saimir Trafiku!

Ja si mashtron lundertari me dy gjemi Saimir Trafiku! sb“Doktor,Dëgjoni nga minuta 40:20 deri në minutën 40:40 se si përgjigjet skipperi i qeverisë gazetarit në lidhje me skafin e tij. Mohon pa pikë turpi me zë e figurë që ka skaf. Respeke”

Posted by Sali Berisha on Samstag, 4. November 2017

“Doktor,

Dëgjoni nga minuta 40:20 deri në minutën 40:40 se si përgjigjet skipperi i qeverisë gazetarit në lidhje me skafin e tij. Mohon pa pikë turpi me zë e figurë që ka skaf. Respekte”

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.