17-vjecari kap “mat” mamanë e tij, po kryente marrëdhënie me të dashurin e motrës

Kliko per me shume info

Historia e cila ka mbërritur ditën e sotme në rubrikën e psikologes së ‘The Sun’ është krejtësisht ndryshe nga çfarë keni lexuar deri më tani.

Një 17-vjecar thotë se një ditë është kthyer më heret se zakonisht në shtëpi dhe ka gjetur mamanë e tij duke kryer marrëdhënie me të dashurin e motrës.

Kliko per me shume info

LETRA:

Një ditë u ndjeva keq dhe u ktheva në shtëpi herët, pasi dola vetëm nga kolegji dhe e bëra rrugën duke ecur per ne shtepi.

Aty gjeta mamin të zhveshur, duke bërë seks me të dashurin e motrës sime.

Unë jam një djalë 17-vjeçar. Sapo hyra në shtëpi dëgjova rënkime të çuditshme dhe zhurma. U afrova në heshtje ngadhoma qe degjoja zhurma dhe zbulova se vinin nga dhoma e prindërve të mi.

Mami im është 48 vjeçe dhe i dashuri i motrës sime është 23.

Dera nuk ishte plotësisht e mbyllur kështu që pashë përmes hapesires se lire. Ishte e qartë se çfarë po ndodhte.

Unë u trondita dhe u mërzita dhe nuk dija çfarë të bëja.

Deri tani nuk thashë asgjë për atë që kisha parë.

A i them babit apo motrës sime atë që kam parë apo thjesht jetoj me këtë sekret?

Përgjigja e DEIDRE: E verteta në një situatë si kjo mund të ketë pasoja të papritura, por natyrisht është shqetësuese për ju.

Tregoni nenes suaj çfarë keni parë dhe sa i mërzitur jeni. Shpresoj qe ajo të kuptojë se duhet ta ndalë këtë marrëzi. /The Sun/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.