Masakra në Kishë, reagon Donald Trump: Perëndia qoftë me njerëzit e Teksasit

Kliko per me shume info

Presidenti Amerikan Donald Trump ka reeguar në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Teksas.

Përmes një postimi në tvvitter ai shprehet:

Kliko per me shume info

Perëndia qoftë me njerëzit e Sutherland Springs, Teksas.

FBI dhe organet e zbatimit te ligjit janë në vendin e ngjarjes.

Unë jam duke e monitoruar situatën nga Japonia./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.