“Kush bën si e zgjuar”, Ermal Mamaqi “thumbon” ish-velinën Rashel Kolaneci

Kliko per me shume info

Ermal Mamaqi ka “thumbuar” ish-velinën e larguar para pak kohësh nga emisioni i tij, Rashel Kolanecin.

Në bisedë e sipër me balerinën e re Kelvina Kthella, Mamaqi iu drejtua bukuroshes: “Mos më bej si e zgjuar. E fundit që bëri si e zgjuar nuk punon më këtu.”

Kliko per me shume info

Kjo kunjë dallohet dukshëm që ka qenë për ish-balerinën bukuroshe Kolaneci pasi edhe ajo vetë në deklaratat e saj u shpreh se ka pasur kontradita mes saj dhe moderatorit pasi ka qenë e detyruar të thoshte gjëra që nuk i përshtateshin.

E mesa duket Ermalit nuk i del inati kollaj dhe vazhdon të thumbojë Rashelin në batutat e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.