VIDEO/ Makina shpërthen në flakë në autostradën Tiranë-Durrës. Policia jep detaje

Kliko per me shume info

Një fuoristrade ka marrë flakë ne ecje e siper.

Ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës dhe ende nuk dihen shkaqet.

Kliko per me shume info

Sipas burimeve paraprake nuk ka të plagosur.

NJOFTIMI I POLICISE:

Më datë 13.11.2017, rreth orës 08:35, në autostradën Tiranë- Durrës, sa kalon Mbikalimin e Sukthit një mjet tip Fuoristradë me targa AA 856 AN ka marrë flakë në pjesë e përparme.

Mjeti ka qenë në lëvizje.

Nuk ka pasoja në njerëz, por vetëm dëme materiale.

Nga hetimet paraprake dyshohet se shkak ka qenë një defekt teknik në mjet.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.