Makina plot me drogë në kufi, dy të arrestuar, dyshohet se vinte nga Shqipëria

Kliko per me shume info

Një automjet plot me drogë është kapur nga Policia në kufirin greko-shqiptar.

Gjatë operacionit të zhvilluar nga Policia greke në Kostur u sekuestruan në një mjet 2 canta me 40 kg e 500 gramë marijuanë.

Kliko per me shume info

Në pranga kanë rënë drejtuesi 38-vjec dhe pasagjerja 32-vjecare, të dy grek.

Dyshohet se droga ishte ngarkuar në Shqipëri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.