Makina fut 3-vjeçaren nën rrota para syve të nënës së saj

Kliko per me shume info

Një vajzë trevjeçare nga Kina është shtypur nga një makinë para syve të nënës së saj.

Kliko per me shume info

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin rrëqethës kur vajza vihet përpara nga automjeti teksa po kalonte rrugën për t’u takuar me nënën.

Ishin pikërisht kalimtarët e rastit që reaguan me shpejtësi dhe e ngritën për gjysmë metri në ajër automjetin për ta nxjerr vogëlushen.

Për fat të mirë, ajo i ka shpëtuar më të keqes me vetëm disa lëndime të lehta trupore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.