Mahnit Oriola Marashi, pozon nudo

Kliko per me shume info

Oriola Marashi është një nga modelet më sexy në vend.
Ajo gjithmonë është kujdesur të pozojë sa më provokuese duke zgjuar vëmendjen e të gjithëve. Pozat e saj duket se kanë zgjuar dhe interesin e reperit Noizy, i cili nuk humbi kohë ta bënte pjesë të OTR.

Oriola ka publikuar në Instastoru një foto ku duket krejtësisht e zhveshur në pjesën e sipërme të trupit. Edhe pse temperaturat kanë rrënë ndjeshëm Orila ka harruar të veshë reçipeta dhe bluzë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.