Luana Vjollca humbet ekuilibrin, i shpëton për “fije” rënies spektakolare në skenë

Kliko per me shume info

Moderatorja e emisionit “Shiko kush luan” në Top Channel, i ka shpëtuar për fije një rënieje spektakolare, live.

Luana Vjollca, ka humbur ekuilibrin si pasojë e takave të larta dhe gati sa nuk ka rënë me kokë.

Kliko per me shume info

Por kanë qenë dy kolegët e saj që i kanë ardhur menjëherë në ndihmë duke shmangur rrëzimin e Luanës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.