LSI i drejtohet qeverisë: Jep provën që je me të varfrit, ule TVSH-në për ushqimet bazë

Kliko per me shume info

LSI-ja i ka kujtuar qeverisë sot, pak ditë para kalimit të Buxhetit 2018 në Kuvend, që të ulë tvsh-në katër herë për ushqimet bazë dhe të japë kështu provën se mbështet të varfrit dhe jo klientët e saj dhe oligarkët.

 

Kliko per me shume info

 

Konferencë për shtyp

Konferencë për shtyp

Posted by Petrit Vasili on Montag, 27. November 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.