LSI i përgjigjet Brahos: O Baba Taku. U bërë velinë e Edi Ramës. Sa e shite zemrën?!

Kliko per me shume info

Ndërsa ish-deputeti i Lëvizjes Socialistë për Integrim Spartak Brahos, në një rrëfim për gazetën “Dita” foli për mënyrën si u nda përfundimisht nga LSI-ja dhe tregoi gabimin të madh që kjo forcë ka bërë, vjen edhe reagimi i parë.

Anëtarja e Kryesisë, Elona Guri, në një postim të shkurtër në Facebook, shkruan se “Spartak Braho u bë “velinë e Ramës”.

Kliko per me shume info

“O Baba Taku sa e shite zemrën?! U bërë velinë e Ed Ramës..na turpërove Fshanë. “, ka shkruar Guri ne rrjetin social.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.