Lorik Cana tregon se sa femra ka patur para se të martohej

Kliko per me shume info

Lorik Cana, ish kapiteni legjendar i kombëtares shqiptare ishte i ftuari i radhës i të shtunës mbrëma në ‘Xing me Ermalin’. Futbollisti tregoi më shumë rreth planeve të tij tani që është larguar zyrtarisht nga futbolli aktiv, për familjen dhe për jetën e re tani. Por në një program ku nuk mungon humori apo doza e ironisë ai nuk mundej kurrësesi tu shpëtonte disa pyetjeve ngacmuese.

“Kur u bëre futbollist, ke një numër për femrat që ke ‘përqafuar’?”, e pyeti moderatori Ermal Mamaqi, ndërsa Lorik u përgjigj: “Nuk mbaj mend kam përqafuar shumë”. “Mbi tre?”, vazhdoi pyetjen Ermali.

Kliko per me shume info

“Në fillim ka pas shumë sepse ishte nëna, motra, gjyshja…po edhe fansat i kam përqafuar”, përfundoi Lorik Cana, duke e kaluar me humor edhe sportivitet përgjigjen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.