Lorik Cana tregon hatërmbetjen me babain: “Nuk guxoja t’ia thoja më parë”

Kliko per me shume info

Ish kapiteni i kombëtares Lorik Cana ka trguar se me të atin është tejmase i lidhur edhe për faktin që ai ka qenë menaxheri dhe trajneri i tij personal.

Mirëpo, si të gjithë ne, edhe Loriku ka një hatërmbetje të madhe me të atin, gjë që e ka treguar mbrëmjen e djeshme gjatë emisionit “Xing me Ermalin”.

Kliko per me shume info

“Mua më kishte mbetur hatri për një gjë me babain, por nuk guxoja t’ja thoja. Pse m’i mbante flokët aq shëmtuar. M’i mbante të shkurtra sipër e të gjata mbrapa…”-tregoi ish-kapiteni i kombëtares duuke shkaktuar të qeshura të shumta në sallë, ndërsa i ati u përgjigj: “Ashtu ka qenë moda!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.