Lorik Cana surprizon bashkëshorten në ditëlindjen e saj

Kliko per me shume info

Futbollisti i njohur shqiptar Lorik Cana duket se është një partner shumë i përkushtuar dhe romantik.

Ai ka surprizuar bashkëshorten e tij, në ditëlindjen e saj të 30-të.

Kliko per me shume info

Ish-kapiteni i Kombëtares ndër të tjera ka menduar që t’i dhurojë një buqetë të madhe me trëndafila të kuq, gjest ky që tregon përkushtimin dhe dashurinë ndaj italianes Monika.

Cana dhe Monika janë bashkë prej shumë vitesh, e ndërsa tani janë edhe prindër të një djali të vogël.

   

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.