Lorik Cana flet per bashkeshorten italiane: Eshte me shqiptare se shqiptaret

Kliko per me shume info

Ish kapiteni i Kombetares, Lorik Cana, ka thene se gruja e ndjek ngado, deri ne dhomat e zhveshjes dhe deri ne parkim. I ftuar ne emisonin “Xing me Ermalin”, pas kesaj fjalie ai ka buzeqeshur dhe ka thene se ben shaka. Ai ka komentuar edhe futbollistet, duke thene se Mergimi eshte me i turpshshmi dhe me i rregullti. “Eshte fiks per martese” ka thene Cana.

Me tej ai foli per bashkeshorten ku theksoi se ka mesuar te gatuaje, madje dhe te flase shqip. “Ajo eshte me shqiptare se shqiptaret” u shpreh Cana.

Kliko per me shume info

Ai u shpreh se “nuk di si t’ia shpejgoj ne italisht qe ti thote nenes sime qe do ta ruaj djalin si syte e ballit”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.