Lorik Cana flet per bashkeshorten italiane: Eshte me shqiptare se shqiptaret

Ish kapiteni i Kombetares, Lorik Cana, ka thene se gruja e ndjek ngado, deri ne dhomat e zhveshjes dhe deri ne parkim. I ftuar ne emisonin “Xing me Ermalin”, pas kesaj fjalie ai ka buzeqeshur dhe ka thene se ben shaka. Ai ka komentuar edhe futbollistet, duke thene se Mergimi eshte me i turpshshmi dhe me i rregullti. “Eshte fiks per martese” ka thene Cana.

LEXO EDHE:  Dieta e çmendur, e reja humbi 28 kg në 6 javë duke përdorur vetëm këtë truk

Me tej ai foli per bashkeshorten ku theksoi se ka mesuar te gatuaje, madje dhe te flase shqip. “Ajo eshte me shqiptare se shqiptaret” u shpreh Cana.

Kliko per me shume info

Ai u shpreh se “nuk di si t’ia shpejgoj ne italisht qe ti thote nenes sime qe do ta ruaj djalin si syte e ballit”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here