lja e Bes Kallakut indinjohet ndaj Edi Ramës: E kam hap pusin para se të lindje ti

Kliko per me shume info

Gjyshja e aktorit të njohur të humorit Bes Kallakut, Ija është bërë e njohur përmes video-ve që poston nipi i saj në rrjete sociale.

Por ditën e sotme në një video bashkë me Besin ajo ka reaguar ashpër ndaj vendimit të kryeministrit Edi Rama për vendosjen e matësave në puset e ujit.
Në videomesazh Ija duket që është mjaft e befasuar nga kjo nismë dhe pranë një pusi të familjes Ija ka dy fjalë për Ramën.

Kliko per me shume info

Ndër tjera Ija thotë:
Qyqja po un këtë pus e kam hap pa lindur Edi Rama, qysh do i vëjë sahat ai. Ça ke me pusin tim? Ti na bje ujtin i herë, masnaj na vej matsin o t’keqen nona.

Gjyshja e aktorit të njohur të humorit Bes Kallakut, Ija është bërë e njohur përmes video-ve që poston nipi i saj në rrjete sociale.

Por ditën e sotme në një video bashkë me Besin ajo ka reaguar ashpër ndaj vendimit të kryeministrit Edi Rama për vendosjen e matësave në puset e ujit.
Në videomesazh Ija duket që është mjaft e befasuar nga kjo nismë dhe pranë një pusi të familjes Ija ka dy fjalë për Ramën.

Ndër tjera Ija thotë:
Qyqja po un këtë pus e kam hap pa lindur Edi Rama, qysh do i vëjë sahat ai. Ça ke me pusin tim? Ti na bje ujtin i herë, masnaj na vej matsin o t’keqen nona.

Pjesa pare. Osht indinju Ija se dun me ja bo pusin me mates. Hahaahhaa loooottttt

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.