Lezhë/ Zjarri shkrumbon apartamentin, rrezikohen banorët

Zjarri ka përfshirë një apartament në katin e katërt të një pallati nnë qytetin e Lezhës.

Burimet nga vendi i ngjarjes raportojnë se apartamenti ndodhet në lagjen “Skënderbeg” dhe flakët kanë rrezikuar edhe familjarët, të cilët fatmirësisht kanë arritur të dalin nga banesa.

Kliko per me shume info

Policia dhe forcat zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po luftojnë për shuarjen e flakëve, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here