Ledri publikon mesazhet me Noizy-n në “Whatsapp”. Zbulohet plani i tyre

Kliko per me shume info

Me padurim është pritur bashkëpunimi i dy reperave më të mirë shqiptarë, ai i Nozyt dhe Ledrit, të cilët sapo kanë publikuar në “Youtube” këngën e titulluar “Dje dhe Sot”.

Pak minuta më parë, Ledri që ka postuar në “Instagram” një bisedë private me Noizyn në “Whatsapp”.

Kliko per me shume info

Noizy e pyet për orën, dhe kur Ledri i thotë se ora është afërsisht 11 e paradites, përgjigja e Noizyt është: “A ti lëmë shkollat pa mësim?” duke nënkuptuar se nëse kënga e tyre publikohet tani, nxënësit që janë fansat do të rendin për të dëgjuar këngën duke braktisur kështu mësimin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.