Ledri me stil të ri të flokëve, femrat ‘çmenden’ 

Kliko per me shume info

Reperi i njohur Ledri Vula pëlqehet shumë nga publiku e sidomos nga ai i gjinisë femërore përshkak të pamjes së tij.

Ledri njihet për lidhjet e shumta me femrat e showbizit po që për momentin nuk ka asgjë serioze nga ana e tij në këtë drejtim.

Kliko per me shume info

Së fundmi reperi ka ndryshuar stilin e flokëve dhe falë parukierit në Nju Jork at tani ka modelin e flokëve që femrat çmenden pas tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.