Ledionin e pyesin pse po largohen të gjithë nga Top Channel? Ja përgjigjia e moderatorit

Kliko per me shume info

Moderatori i njohur i Top Channel, Ledion Liço është një ndër figurat më të dashura të ekranit shqiptar. Ai është mjaft i drejtpërdrejtë, dhe një personazh gazmor.

Ledioni në fakt edhe pyetjes që po qarkullon së fundmi “Pse po largohen të gjithë nga Top Channel”, i ka kthyer një përgjigje me humor. Në profilin e tij në Instagram, një ndjekës i moderatorit e pyet atë konkretisht “Pse po largohen të gjithë nga Top Channel?”.

Kliko per me shume info

Ledioni pa nguruar aspak i ka shkruar “ku shkojnë pa mirë që largohen”. Komentuesi nuk e ka lënë me kaq dhe ka vazhduar diskutimin me Ledionin. Në fakt kohët e fundit disa emra të njohur të Top Channel, si Marina Vjollca, Bes Kallaku, janë larguar nga ekrani i Top Channel.

Por kjo me siguri ka ndodhur për arsye profesionale, pasi si Marina apo Besi janë parë në shoqërinë e drejtuesve të Top Channel edhe pas largimit të tyre nga televizioni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.