“Largimi” i Tahirit “shqetësim” publik, qytetarët e fotografojnë në avion

Kliko per me shume info

Kjo foto është shkrepur nga një pasagjer i avionit me të cilin u nis nga Rinasi edhe ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, pak ditë më parë, ngjarje e cila shkaktoi jo pak debat në media dhe politikë.

Sipas personit që na e solli foton, Tahirit iu bë një kontroll i imët para nisjes dhe më pas çdo gjë shkoi normalisht si për të gjithë pasagjerët. Sipas informatorit, zoti Tahiri udhëtonte vetëm. /Hapur

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.