Lajme të rreme për vdekjen e dy këngëtarëve kosovarë, reagon Sinan Vllasalihu

Pas lajmit të bujshëm të pak kohëve më parë, i cili më pas rezultoi fals, se këngëtari Sabri Fejzullahu ka ndërruar jetë, i njëjti lajm ka prekur edhe kolegun e tij, Sinan Vllasalihu.

Një lajm i rremë i shpërndarë nga një portal me emrin tirana web, ka tronditur publikun.

Kliko per me shume info

Por Vllasalihu ka reaguar menjëherë duke thënë se është gjallë dhe mirë.

LEXO EDHE:  Pranohet në X Factor të Britanisë së Madhe, këngëtarit shqiptar i refuzohet viza

“Ishalla Zoti me qon në gjenet hyhy”, shkruan ai në rrjete sociale.

Lajmi është postuar në rrjetet sociale nga e bija dhe shkruan: Eh, portalet…

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here