Kush është Sofia e “Zonë e Lirë”, rrëfehet Xheni: Si më zgjodhi Arian Çani

Kliko per me shume info

Xheni Brahaj, ose ndryshe Sofia, bjondja bukuroshe që tashmë është asistente e Arian Çanit, e cila studion për juridik, ka rrëfyer për Rudina Magjistarin se si u punësua nga moderatori.

“Unë kam qenë pjesë e trupës së baletit të TV Klan, u takuam natën e vitit të ri dhe më bëri oferëtn. Ka qenë surpriza më e madhe për mua” është shprehur Xheni.

Kliko per me shume info

Ajo thekson se marëdhëniet me Arian Çanin i ka shumë të mira dhe ndjehet shumë mirë me punën që ben.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.