Kujdes! Kjo është e “Premtja e Pabesë”, meshkujt kanë më shumë gjasa t’ju tradhëtojnë

Kliko per me shume info

Teksa afrohen festat, Krishtlindjet, meshkujt duhët ti përkushtohen më së shumti familjes, shoqërisë, blerjeve, argëtimit apo dhe udhëtimeve.

Kjo është arsyeja pse kjo e premte, 17 Nëntori është zyrtarisht është ‘E Premte e Pabesë’.
Na lejoni të shpjegojmë …

Kliko per me shume info

E premtja 17 Nëntorit është konsideruar si dita më e mirë për një tradhëtar për të parë dashnoren e tij para përfundimit të vitit – duke e bërë atë ditën e vetme më të madhe që një grua e martuar ka më shumë gjasa të mashtrohet në këtë dimër, raporton Mirror.

Të “Premten e Pabesë” shihet 30 për qind më shumë aktivitet në faqen e internetit për takime mes të martuarve IllicitEncounters.com, se çdo javë tjetër në nëntor dhe dhjetor.

Në një sondazh prej 500 anëtarësh, 79 për qind e tradhtarëve, zgjidhnin këtë ditë për ta kaluar me dashnoret e tyre./Lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.