Ku janë videot e orgjive të Ramës dhe 3 ministrave?/Regon Berisha: “Balili i ruan si hajmali”

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri Sali Berisha, duke reaguar pas sekuestros së vendosur sot ndaj hotelit luksoz të Balilajve, shkruan se Balili ka videot e orgjive të Noriegës dhe tre ministrave në Santa Quaranta!

POSTIMI I BERISHES

Kliko per me shume info

Balili ka videot e orgjive te Norieges dhe tre ministrave te tij ne Santa Quaranta!
Qytetari dixhital pyet! sb

“Pershendetje doktor. Dysheket dhe batanijet e piatat ne Santa Quaranta u sekuestruan Po videot e orgjive te Rames dhe tre ministrave te tij, Ahmetit, Gjiknurit dhe Tahirit kush i ka? Ato i ka Balili si mburoje dhe hajmeli per arrestimin e tij!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.