“A u kthye Sajmja, na përvëloi malli”, Rama lë me “gisht në gojë” komentuesin

Kliko per me shume info

Pasi kryeministri Edi Rama publikoi në “Facebook” një video nga projektet transformuese në kopshte dhe shkolla, lumë komentesh nisën në faqen e tij.

Mes shumë pyetjeve dhe vërejtjeve që komentuesit i drejtonin Ramës, ka spikatur ai i një qytetari. Ky i fundit e pyet kreun e qeverisë nëse kishte ardhur apo jo ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri në Shqipëri “se na përvëloi malli”.

Kliko per me shume info

Në këtë linjë ironie, kryeministri Rama ia kthehu përgjigjen ‘flakë për flakë’.

KOMENTUESI: Ku humbe or, Sajmja a u kthye se na përvëloi malli

RAMA: Futi kembet ne nje legen me uje te ftohte qe te te iki pervelimi dhe te ftillohesh kur ben pyetje.

1 COMMENT

  1. Sala ka mesuar shum nga Enveri vodhi vrau dhe asnje gje nuk I bet ju ashash shitet burgjeve du kalbeni prandaj levis gurin e fundit Edo qe te shpetosh se po te Gutierrez Sala brenda kur te dalesh kanace do bledhesh se cafar ke I do zeni me motren e vet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.