Kthehen nga pushimet në Karaibe, burri tërheq zvarrë gruan për një selfie

Ky është momenti tronditës kur një pushues e shtyu me forcë të dashurën e tij në dysheme dhe e tërhoqi zvarrë pasi ajo i hodhi telefonin nga dora e tij ndërsa po përpiqej të bënte një selfie.

Një sherr i dhunshëm shpërtheu mes çiftit për një valixhe jashtë hyrjes së aeroportit ndërkombëtar Queen Beatrix në ishullin Aruba në Karaibe.

LEXO EDHE:  Të pa martuarit kanë më shumë mundësi të preken nga sëmundjet e zemrës
Kliko per me shume info

I filmuar nga një shikues i habitur, çifti filloi duke u grindur dhe duke i bërtitur njëri-tjetrit, dhe më pas burri e ka shtyrë të dashurën e tij në dysheme, për shkak se ajo më pas ka tentuar ti marrë valixhen./lajmifundit.al

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here