Kryemadhi takon Hahn-in në Kryesinë e Kuvendit, ja për çfarë u bisedua

Kliko per me shume info

Një takim është zhvilluar sot mes kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi dhe Komisionerit për Zgjerimin Johaness Hahn.

Mësohet se takimi është mbajtur në mjediset e Kryesisë së Kuvendit,  dhe në fokus kanë qenë zhvillimet e fundit në vend dhe për të ardhmen e Shqipërisë në raport me BE-së.

Kliko per me shume info

Në takim i pranishëm ishte edhe kryetari i grupit parlamentar te LSI-së Petrit Vasili. Takimi është zhvilluar në zyrën e grupit parlamentar të LSI në Kryesine e Kuvendit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.